O firmie

WÓJCIK DESIGN – projektowanie i wdrożenie produktu

Firma WÓJCIK DESIGN powstała, z zaangażowania ludzi znających się na designie produktu  i działa w branży projektowania produktu, szeroko rozumianego wzornictwa przemysłowego. Mamy duże doświadczenie zawodowe poparte zrealizowanymi projektami.

Profesjonalne biuro projektowania produktu

Jesteśmy zespołem profesjonalistów –  projektantów wzornictwa przemysłowego , inżynierów konstruktorów, technologów i ekspertów. Mamy doświadczenie poparte praktyką i zrealizowanymi projektami.

Doświadczenie projektowe

Nasz profesjonalizm wynika z doświadczenia w kluczowych dziedzinach niezbędnych w projektowaniu i wdrożeniu do produkcji zaawansowanego sprzętu medycznego takiego jak:

  • stoły operacyjne, rehabilitacyjne i zabiegowe,
  • lampy operacyjne i zabiegowe,
  • kolumny zasilające,
  • fotele ginekologiczne i łóżka porodowe,
  • fotele zabiegowe,
  • łóżka szpitalne w tym specjalistyczne dla Oddziałów Intensywnej Opieki Medycznej,
  • unity stomatologiczne,
  • meble i wyposażenie gabinetów lekarskich.

Nasze doświadczenie poszerzyliśmy o projekty wyposażenia obiektów użyteczności publicznej (hale i stadiony sportowe) oraz mebli szkolnych i przedszkolnych.

Audyt wzorniczy – strategia rozwoju produktu

Wykonujemy audyty wzornicze oraz współpracujemy przy opracowaniu strategii rozwoju produktów.

Zarządzanie projektem wzorniczym produktu

Koordynujemy współpracę z odpowiednimi działami zleceniodawcy, jak i jego kooperantów. Zapewniamy opracowanie pełnej dokumentacji technicznej i technologicznej projektu.

Rejestracja wyrobów medycznych

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu sprzętu medycznego zgodnie z normą EN-ISO 13485.Przygotowujemy pełną dokumentację wyrobu do celów rejestracji oraz pozostałych dokumentów związanych ze zgłoszeniem oraz dokonanie formalnego zgłoszenia wyrobu do Rejestru.

Kompleksowe opracowanie produktu

Oferujemy kompleksowe opracowanie produktu począwszy od przygotowania założeń projektu po nadzór nad jego wdrożeniem na rynek.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Free business joomla templates